Umělci, umění a káva – fotografie denně 4/30

Jedna fotografie každý den po dobu jednoho měsíce.
4/30
13. února, čtvrtek

Tady to všechno začalo. Mé umělecké ambice jsem začal realizovat právě tady. Před rokem, a pár drobných k tomu, jsem tady vystavil svých sto miniaturních záběrů roztockého města, spolu s devíti fotoobrazy v kavárně naproti, v areálu Středočeského zámku.

A za ten rok se toho událo! Odstartoval jsem putovní výstavu, několikrát se umístil v soutěžích, dokonce jsem měl to štěstí, že jsem mohl vystavit i opravdu obří fotografie jenom kousek od této kavárny, venku, na roztocké hlavní cestě. Pronikl jsem do světa focení svateb, vytvořil koláž pro místní bowling, ale hlavně jsem navázal spolupráci se zdejší základní školou, kde vedu fotokroužek.

Kavárna Kofííí z mé zkušenosti slouží jako místo, kde se potkávají šikovní lidé z různých oborů. Z několika návštěv jsem totiž odcházel vždy s nějakým kontaktem, ať už na hudebníka, nebo na fotografa, výtvarníka, … Určitě se musím polepšit a chodit sem častěji!

Dnes jsem zde ale byl na schůzce k připravované vernisáži výstavy mého fotokroužku. Krásně se nám to rýsuje a dělá mi radost, že se do tohoto projektu zapojuje čím dál víc lidí. Cítím, že to má smysl. A že to bude velký!

© Attila Zinčak

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s