Individuální fotokurz

Chceš se za jediný den ve své tvorbě posunout, naučit fotografovat nebo vytvářet složité fotomontáže? Nebo snad máš někoho, koho by to potěšilo ve formě voucheru? Chceš se účastnit kurzu, kde nebude dalších x lidí, ale veškerá pozornost půjde jen tobě? Tak neváhej mě kontaktovat a napsat mi, co přesně potřebuješ, a spolu už se dohodneme! Nebo využij kontaktní formulář níže.

Co budeš potřebovat?

Kurz trvá 3 až 4 hodiny (podle potřeby) a stojí 4000 Kč, není omezen věkově a probíhá v Praze a okolí nebo po dohodě po celé ČR. Možný je i online videohovor.

Jak kurz probíhá?

Vyjdeme spolu do ulic, kde ti za pomocí užitečných, netradičních a zábavných způsobů ukážu, jak se ve fotografii posunout dál. Ať už jde o základy, pokročilé, nebo konkrétně o fine art, portrétní, krajinářskou, street, noční nebo abstraktní fotografii. Ale i postprodukční a montážní práci s Lightroomem a Photoshopem.

Během kurzu ti budu dávat okamžitou zpětnou vazbu na tvé snímky.

Na konci dne si fotografie vytiskneme a ještě jednou je projedeme a zhodnotíme společně celý den.

Do kurzu se můžeš přihlásit, i když nemáš fotoaparát, zapůjčím ti Nikon D7500 se sadou čtyř objektivů 17-50mm, 35mm, 50mm a 85mm.

Jakmile mi napíšeš, začneme pracovat na programu přímo pro tebe! V rámci kurzu šitého na míru se poté za jediný den naučíš všechno, co ještě neumíš. Ať už je to focení v terénu, nebo práce za počítačem!


Jdeš se mnou do toho?